1 James Hartley Cycling Sheffield
2 James McKay Cycling Sheffield
3 George Wood Cycling Sheffield
4 James Wordsworth Cycling Sheffield
5 Damien Clayton Embark Spirit BSS
6 Sam Kettlewell Embark Spirit BSS
7 George Kimber Embark Spirit BSS
8 Cai Davies Kalas Motip Race Team
9 Harry Green Kalas Motip Race Team
10 William Jewitt Kalas Motip Race Team
11 Cameron McLaren Kalas Motip Race Team
12 Vaughn Pretorius Kalas Motip Race Team
13 David Roper Kalas Motip Race Team
14 Joseph Beckinsale ROKiT – SRCT
15 Matthew Ellis ROKiT – SRCT
16 Josh Price ROKiT – SRCT
17 Scott Redding ROKiT – SRCT
18 William Truelove ROKiT – SRCT
19 Matthew Warhurst ROKiT – SRCT
20 Tom Williams ROKiT – SRCT
21 Jenson Young ROKiT – SRCT
22 Harry Birchill Saint Piran
23 Finn Crockett Saint Piran
24 Tom Mazzone Saint Piran
25 Leon Mazzone Saint Piran
26 William Roberts Saint Piran
27 Bradley Symonds Saint Piran
28 William Tidball Saint Piran
29 Tom Charles Team PB Performance
30 Liam Flannery Team PB Performance
31 Tom Palfrey Team PB Performance
32 Kieran Riley Team PB Performance
33 Alec Briggs TEKKERZ CC
34 Olivier Mangham TEKKERZ CC
35 Benjamin Tuchner TEKKERZ CC
36 Jacob Vaughan TEKKERZ CC
37 Ollie Peckover trainSharp Elite
38 Tim Torrie trainSharp Elite
39 Matt Webster trainSharp Elite
40 Ben Bright Wales Racing Academy
41 Huw Buck Jones Wales Racing Academy
42 Spencer Davies Wales Racing Academy
43 William Harding Wales Racing Academy
44 Griff Lewis Wales Racing Academy
45 Fred Meredith Wales Racing Academy
46 Ed Morgan Wales Racing Academy
47 Aaron King Wheelbase CabTech Castelli
48 Callum Laborde Wheelbase CabTech Castelli
49 Tom Martin Wheelbase CabTech Castelli
50 Lee Rosie Wheelbase CabTech Castelli
51 Tim Shoreman Wheelbase CabTech Castelli
52 Jacob Smith Wheelbase CabTech Castelli
53 Euan Cameron A.Fawcett Racing
54 Joshua Jones ALL IN Racing
55 David Bolland Army Cycling Union
56 Jack Hartley BCC Race Team
57 Jacob Scott Bolton Equities Black Spoke Pro Cycling
58 Alistair Slater Clancy Briggs Cycling Academy
59 Josh Housley Derby CC Webuycycle Huub RT
60 Tobias Bartlett Doddington Cycling Club
61 Toby Barnes Dolan Ellesse Race Team
62 Sean Dawson INFLITE
63 Alex Beldon MAS Design – Fensham Howes
64 Daniel McDermott Moonglu Race Team
65 Ben Pease Moonglu Race Team
66 Nicholas Cooper Nordic Sports Academy S. C.
67 Sam Andrews PDQ Cycle Coaching
68 Ben Chilton Ribble Collective
69 Joshua Horsfield Ribble rechrg Race Team
70 Hugo Lutz Atkinson Ribble rechrg Race Team
71 Angus Hawkins Ride Revolution Coaching
72 James Brown Sn Vitae Bim Bam Coaching RT
73 Harvey Stroh TAAP Endura
74 Daniel Barnes Team Spectra Cannondale
75 Joe Pidcock Trinity Racing
76 Harry Johnson VC St Raphael
77 Ashley Marshall Vocation Cycling
78 Freddy Pett Wold Top The Edge Pactimo
79 Cavan Walker Wold Top The Edge Pactimo
80 Isaac Lawrence 0503
81 Joe Shillabeer 0503
82 William Abbott unattached
83 Isaac Mundy unattached
84 Joseph Smith unattached